Themis Beach hotel

cena od 13 790 Kč termín: 07.05.2017 délka: 8 dní (zájezd č. 460946)

8 - denní zájezd

Poloha: Themis Beach hotel je rodinný hotel 4* kategorie, který najdete přímo u písečné pláže střediska Kokkini Hani. Najdete ho 13 km východně od Heraklionu, hlavního města ostrova, a 10 km od letiště. Do dalšího živějšího střediska Hersonissos se dostanete po dalších přibližně 15 km. Zdejší pláž obdržela ocenění čistoty Blue flag. Golfové hřiště je vzdálené 15 km.

Vybavení: Tento velice příjemný čtyřpodlažní hotel se 157 pokoji poskytuje klientům domácí atmosféru a útulné zázemí. V uplynulých 2 sezónách prošel značnou rekonstrukcí. Vše je umístěno v jedné hlavní budově, naleznete zde recepci s nepřetržitým provozem,  prostorné lobby s možností internetového připojení wi-fi a barem. Na sluneční terase najdete bazén pro děti a dospělé s mořskou vodou. V hotelu je hlavní restaurace a 3 bary včetně plážového. Pro zkrácení dlouhých chvil v hotelu Themis Beach najdete tenisový kurt, beach volejbalové a basketbalové hřiště, dětské hřiště, dále stolní tenis, billiardový stůl, šipky, menší fitness. V hotelu je dětský miniklub určený zejména dětem ve věku 5-10 let. V případě pronájmu auta je u hotelu hotelové parkoviště. Lehátka i slunečníky jsou u bazénu zdarma na pláži za poplatek (cca 5 Eur set). Na pláži u hotelu je středisko vodních sportů. Nechybí ani disko a amfiteátr, kde se pořádají pravidelná představení či show. Před hotelem na hlavní silnici je zastávka místního autobusu, kterým se dostanete po celém ostrově. Nechybí ani půjčovny aut, motorek a kol.

Náš názor: Velmi oblíbený hotel u kterého klienti upřednostňují zejména vynikající polohu a poměr ceny a kvality za nabízené služby. Jeho předností je krátká vzdálenost transferu z letiště, nádherná pláž s postupným vstupem do moře a blízké bariéry zabraňující tvorbě velkých vln. Doporučujeme všem katagoriím klientů a to i rodinám s dětmi.

Ubytování: hotel ****

Vybavení pokoje : Hotel nabízí ubytování celkem ve 120 standardních lišících se především výhledem a umožňujícím přidat 1 přistýku a 37 rodinných pokoů až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny novým příslušenstvím s vysoušečem vlasů, vlastní klimatizací, SAT-TV, telefonem, menší ledničkou, trezorem (poplatek 2 EURa/ den) a mají balkon. Podlaha je kryta dlažbou.

Stravování: polopenze

stravování zajištěno v podobě kvalitní polopenze formou bufetu nebo all inclusive za příplatek (10:00 - 23:00 hod.). Coffee time je nabízen v době od 16:30 do-17:30 hodin.

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

9 790 Kč
Základní cena od 9 790 Kč

Rena Apartments FREEDOM

Řecko, Kréta
Rena Apartments se nacházejí v klidném letovisku Kato Gouves cca 17 km od mezinárodního letiště v Heraklionu. Centrum města Heaklion se nachází cca 19 km od hotelu. Letovisko Hersonissos kde naleznete množství obchodů, barů a řeckých taveren a restaurací se nachází cca 7 km. Hotel je vhodný zejména pro…
termín: 12.05.2018 délka: 8 dní
11 390 Kč
Základní cena od 11 390 Kč

Porto Plazza Hotel

Řecko, Kréta
Porto Plaza je moderní městský hotel v srdci rušného letoviska Hersonissos. Hotel prošel v loňském roce rekonstrukcí společných prostor a částečnou rekonstrukcí pokojů. . V okolí hotelu se nachází různé obchody a obchůdky, supermarkety,bary, kluby, restaurace a taverny. Pro ty, kteří mají zájem o tradiční…
termín: 12.05.2018 délka: 8 dní
16 919 Kč
Základní cena od 16 919 Kč

Hotel Royal Belvedere Resort

FirstMinute
Řecko, Kréta
Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a bungalovů je umístěn na vyvýšeném místě s výhledem na záliv Hersonissos. Na menší písečnou pláž, která se nachází 500 m od hotelu, je zajištěna několikrát denně doprava zdarma. Centrum letoviska Hersonissos je vzdáleno cca 1 km, nedaleko hotelu se nachází…
termín: 26.05.2018 délka: 8,15 dní

Nabízí

Cestovní kancelář INEX

Cestovní kancelář INEX

Divadelní 6
30121 Plzeň
telefon: 377360360

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Andravida 6 °C
Athény 5 °C
Heraklion 12 °C
Kefalonie 8 °C
Korfu 5 °C
Kos 12 °C
Rhodos 14 °C
Samos 9 °C
Souda 10 °C

Základní informace

Řecko

Řecko
Hlavní město: Athény
Počet obyvatel: 10 726 234
Měna: EUR
Rozloha: 131,945 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://recko.vasezajezdy.cz/zajezdy/kreta-themis-beach-hotel-460946/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://recko.vasezajezdy.cz