Elmi Suites hotel

cena od 15 090 Kč termín: 07.05.2017 délka: 8 dní (zájezd č. 460934)

8 - denní zájezd

Poloha: Hotel Elmi Suites leží v bezprostřední blízkosti moře (20m), od kterého je oddělen pouze místní slepou komunikací. Přímo před hotelem jsou 3 menší zálivy, kde byly v zimě 2016 vybudované nové písečné pláže. Nedaleko hotelu přímo ve středisku Hersonissos je několik dalších malých písečných plážiček (cca 250 m). Rovněž přímo před hotelem nedaleko beach baru najdete velice oblíbená skaliska, z nichž je příjemný přístup přímo do vody. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen necelých 27 km, oblíbené letovisko Malia je vzdálené 7 km, golfové hřiště 8 km, Watter park Star beach 400 m a centrum letoviska je rovněž v docházkové vzdálenosti. Autobusová zastávka je vzdálena 50m a umožní Vám procestovat celý ostrov veřejnou dopravou.

Vybavení: 4* aparthotel Elmi Suites leží přímo u moře, jde o komplex atriového stylu skládající se z 9 samostatných budov. Hotel nabízí svým klientům vše potřebné a je stranou rušné silnice protínající toto živé letovisko. Najdeme zde 230 pokojů ve formě samostatných studií pro 1-3 osoby a také jedno (2-4 os.) či dvouložnicové apartmány až pro 6 osob. Většina pokojů prošla v zimě 2016 rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Přivítáni budete na menší recepci s nepřetržitým provozem, jeníž součástí je i pohodlná lobby část s TV a menším PC koutkem. V loby i celém areálu hotelu je možnost intermetového připojení Wi-Fi zdarma. Za poplatek zde naleznete rovněž PC koutek, kulečník a video hry. Občertsvení je zajištěno ve 3 barech včetně jednoho na pláži, v hlavní hotelové restauraci či v a la cart taverně přímo u pláže. Zázemí hotelu disponuje squashovým kurtem a menším fitnessem. Za příplatek si můžete dopřát saunu, parní lázeň či dokonce jacuzzi. Slunečníky i lehátka jsou v okolí 5 samostatných bazénů včetně jednoho dětského zdarma a na pláži za poplatek. Cca 400m od hotelu je i středisko vodních sportů, dráha na motokáry, možnost jízdy na koni apod. V hotelu najdete i malý obchod se suvenýry a minimarket s nutnými drobnostmi, které jste mohli zapomenout doma. NAleznete zde i půjčovnu aut i prádelnu.

Náš názor: jde o příjemný 4* hotel ve velice rušném středisku s mnoha možnostmi nejen na večerní procházky a výlety po okolí. Doporučujeme nejen dvojicím vyhledávajícím aktivní dovolenou, blízkost noční zábavy a rozptýlení. Ale i rodiny s dětmi si zde najdou své a to nejen díky možnosti ubytování s oddělenými ložnicemi. Děti milují nedaleký vodní svět Water park Star Beach s řadou atrakcí pro dospělé i nejmenší. Předností je i několik nově vybudovaných písečných pláží přímo před hotelem.

Ubytování: hotel ****

Vybavení pokoje : všechna dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky nebo apartmány s 1 či 2 ložnicemi až pro 6 osob jsou vybaveny vlasním příslušenstvím se sprchou (některé s vanou) s vysoušečem vlasů, Sat-TV, telefonem, individuální klimatizací, menším kuchyňským koutem včetně malé ledničky a trezoru (za poplatek). Wi-Fi internet je zdarma. Podlaha je krytá dlažbou a všechny pokoje mají balkon nebo terasu. V zimě byla naprostá většina pokojů renovována a vyměněn nábytek. Nespornou výhodou tohoto hotleu jsou rodinné pokoje s 1 či 2 oddělenými ložnicemi.

Stravování: all inclusive

strava i ostatní občerstvení je podáváno převážně formou all inclusive (10-22:00 hodin) a nebo je možné si objednat pouze polopenzi rovněž formou kvalitního bufetu.

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

14 990 Kč
Základní cena od 14 990 Kč

PORTO PLAKIAS

LastMinute
Řecko, Kréta
Poloha: Moderní hotel stojí v mírném svahu pár metrů od centra městečka Plakias. Sjedete-li výtahem z horních pater hotelu, dostanete se z dolní cesty velmi snadno a pohodlně na pláž. Hlavní vchod do hotelu je v úrovni prvního patra, kde je prostorná vstupní hala s recepcí. Vzdálenosti od pláže: cca…
termín: 09.06.2018 délka: 8,15 dní
350 Kč
Základní cena od 350 Kč

Aparthotel Anthoula Village

Řecko, Kréta
Menší rodinný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidnějším letovisku Analipsis, 350 m od písečné pláže přístupné po místní komunikaci. Centrum letoviska je vzdálené 1 km, živé a rušné letovisko Hersonissos 8 km. K dopravě můžete využít pravidelnou místní dopravu, zastávka autobusu leží pouze…
termín: 15.08.2018 délka: 8,11 dní
21 980 Kč
Základní cena od 21 980 Kč

Royal Belvedere

FirstMinute
Řecko, Kréta
Poloha: Royal Belvedere je 4* hotel, který se nachází na kopci v letovisku Hersonissos, přibližně 400 m od pláže a 26 km od letiště Heraklion. Hosté v Royal Belvedere mohou využívat četné bazény, sportovní zařízení, rekreační aktivity a lázeňské procedury. Nákupní možnosti mají hosté k dispozici přímo…
termín: 25.06.2018 délka: 8 dní

Nabízí

Cestovní kancelář INEX

Cestovní kancelář INEX

Divadelní 6
30121 Plzeň
telefon: 377360360

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Andravida 6 °C
Athény 5 °C
Heraklion 12 °C
Kefalonie 8 °C
Korfu 5 °C
Kos 12 °C
Rhodos 14 °C
Samos 9 °C
Souda 10 °C

Základní informace

Řecko

Řecko
Hlavní město: Athény
Počet obyvatel: 10 726 234
Měna: EUR
Rozloha: 131,945 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://recko.vasezajezdy.cz/zajezdy/kreta-elmi-suites-hotel-460934/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://recko.vasezajezdy.cz