Marcos Beach hotel

cena od 16 890 Kč termín: 14.05.2017 délka: 8 dní (zájezd č. 460895)

8 - denní zájezd

Poloha: Hotel Marcos Beach je situovaný v pěší vzdálenosti (20 minut) od historického centra hlavního města ostrova Ios. Do Chory se dostanete rovněž autobusem, který má zastávku asi 250m od hotelu. Hotel leží stranou hlavní silnice na vyvýšině nad nejkrásnější pláží ostrova Mylopotas. Od více jak 1km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody je vzdálen necelých 200m. Cesta na pláž vede kolem řady krámků, taveren, malých barů a obchůdků. Jíž z hotelu se Vám naskytne dechberoucí pohled na tyrkysové vody celého zálivu. Jde rodinný hotel stranou ruchu letoviska, který má nezaměnitelný půvab. Je položen ve vzrostlé zeleni se scenérií hor v pozadí. Doporučujeme výlet loďkou na snad nejkrásnější pláž Manganari na jihu nebo do zátoky Psathi na východě. Do hlavního města Iosu je to asi 900 m, přístav je vzdálen 3 km. Nejbližší letiště je na ostrově Santorini, kam cesta lodí trvá cca 40 minut.

Vybavení: Jde o jednodušší 3* rodinný hotel s důrazem na tradiční pohostinost a příjemnou atmosféru. Je položený ve svahu, má 35 dvou a třílůžkových pokojů s balkóny otočenými k moři, které jsou rozmístěny v několika přízemních budovách. V hotelu najdete menší loby s recepcí, trezory k pronajmutí (za poplatek), tradiční jídelnu, kde jsou podávány snídaně a 2 bary. V centru hotelu je sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Z jeho terasy je nádherý výhled na celou pláž Mylopotas. Jde o klidné až romantické místo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, nabízející klid a pohodu stranou rušných letovisek. Součástí hotelu je i malé soukromé parkoviště.

Náš názor: Místo s ideální dostupností všech služeb, taveren a obchůdků. Díky rodinné atmosféře a skvělé lokalitě je hotel Marcos zárukou spokojenosti široké klientely, která nevyhledává luxusní ubytování. Jde o klidné místo, odkud se snadno dostanete na další neskutečné pláže po celém ostrově, nebo doporučujeme výlet na některý z jiných ostrovů čarokrásných Kyklád. Rovněž můžeme připravit kombinaci pobytu na dvou či váce ostrovech.

rychly_prehled : Tradiční řecké ubytování v klidném místě rušného letoviska
Nejznámější pláž Mylopotas necelých 200 m od hotelu
Všechny pokoje s výhledem na moře
Klimatizace i Wi-fi internet zdarma

Ubytování: hotel ***+

Vybavení pokoje : ubytování je zajištěno v jednoduchých dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky nebo v třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchou, vysoušečem vlasů, menší ledničkou, individuální klimatizací (zdarma již v ceně zájezdu), SAT-TV, telefonem, balkonem nebo terasou. V některých pokojích poblíž recepce je funkční Wi-Fi připojení na internet, které jinak můžete využít zdarma v loby. Podlaha je krytá dlažbou.

Stravování: snídaně

V ceně je zahrnuta snídaně formou jednoduchého bufetu. Večeře nabízíme na vyžádání a díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její platbu na místě.

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

24 490 Kč
Základní cena od 24 490 Kč

Ios Palace

FirstMinute
Řecko, Mylopotas
Poloha: Elegantní a příjemný hotel se nachází v letovisku Mylopotas, cca3 km od přístavu a cca 1,2 km od turistického centra s obchůdky, restauracemi a tavernami. Hotel leží přímo u písčité pláže Mylopotas . Pláž: Krásná písčitá pláž Mylopotas se nachází přímo u hotelu a patří mezi dvacet nejlepších…
termín: 04.06.2019 délka: 8 dní

Nabízí

Cestovní kancelář INEX

Cestovní kancelář INEX

Divadelní 6
30121 Plzeň
telefon: 377360360

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Andravida 26 °C
Athény 23 °C
Heraklion 22 °C
Kefalonie 24 °C
Korfu 22 °C
Kos 22 °C
Rhodos 23 °C
Samos 20 °C
Souda 21 °C

Základní informace

Řecko

Řecko
Hlavní město: Athény
Počet obyvatel: 10 726 234
Měna: EUR
Rozloha: 131,945 km2

Místopisy

  • Jónské ostrovy

    Jónské ostrovy tvoří šest velkých řeckých ostrovů, ležících v Jónském moři (Korfu, Paxos, Lefkada, Ithaka, Kefalonia a Zakynthos), ostrov Kythira, který se nachází u jižního…

  • Egejské ostrovy

    Egejské ostrovy se jmenují ostrovy a ostrůvky ležící v Egejském moři. Patří mezi ně sedm oblastí: Severovýchodní Egejské ostrovy, Euboia, Severní Sporady, Kyklády, Sáronské…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://recko.vasezajezdy.cz/zajezdy/ios-marcos-beach-hotel-460895/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://recko.vasezajezdy.cz